tipa_bandera (tipa_bandera) wrote,
tipa_bandera
tipa_bandera

Україна в т.з. "Конституції" П. Орлика, 1710 р.

Нещодавно прискакав до мене в коменти якийсь москаль і почав доказувати, що я фальшую документи. Як "доказ" цього привів одну із сторінок т.з. "Конституції" П. Орлика де було написано "Мала Росія". Мовляв - всюди де в сучасних цитатах Орлика написано "Україна" - там має бути "Малая Русь". Я запитався москаля чому він не показує інші сторінки оригіналу, де згадується Україна - і той десь щез.

Оскільки ламати очі на рукописному оригіналі не всім цікаво, то продемонструю електронний передрук рукописного оригіналу. От і Малая Росія, про яку згадував кацап-сам-собі-історик, і показував відповідний скан. Правда є цікавий момент, який складно розібрати в рукописі, але легко зрозуміти тут:Ось воно як, Малу Росію треба звільнити від московського ярма. Це логічно, москалі ж чужоземці для Орлика. На наступній сторінці знову мрія про визволення від московського ярма:


А на іншій сторінці вже згадується Україна. Москаль-сам-собі-історик скан цієї сторінки не показував. Цікаво, чому так? В москальській історичній науці є лише дві сторінки "Конституції" Орлика? І ось ще Україна:


Там ще декілька раз згадується Україна, не буду все приводити. Бийте москалів-істориків цим фактом по пиці, коли будуть вам показувати лише одну сторінку із Орлика.

В тему: Москали - чужеземцы для П. Орлика, 1734 г
П. Орлик о лживости и коварстве московитов против украинского народа, 1734 г.Tags: геть від москви, пилип орлик, украина в документах
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 1 comment