Зеленого Зе переграти просто. Закон про вибори України буде проігноровано.

Спойлер — ніяких виборів по українському закону не буде, вибори пройдуть так, як вирішать гауляйтери Лугандонії. Бо 100% буде проігноровано вимогу закону України, що потрібен український паспорт, а також ЦВК не буде контролювати виборчий процес.  

Гауляйтери Лугандонії не просто так заявили, що вони самі будуть вирішувати коли їм проводити вибори. Одержимий зустріччю в Норманськму форматі Зе дав команду підписати особливий статус. Отож, він, від імені держава Україна, офіційно визнав, що Лугандонія має такий статус. А тепер вони самі можуть провести вибори «по закону України» — тобто проігнорують все, що в цьому законі є про Україну (бо в нас же дарований піаністом Зеленським особливий статус), а візьмуть звідти методологію поділу дільниць, яка кількість потрібна для відповідної кількості виборців та інші технічні нюанси. Ще й грамотно аргументують, що вони не можуть повністю виконувати цей закон, бо в них паспорти України не у всіх є — а згідно Закону про вибори має бути лише паспорт України чи тимчасове посвідчення громадянина України:

Отож, оскільки в них дарований Україною особливий статус — вони мають право голосувати по паспортах «ЛДНР». Так само «згідно закону України» виберуть своїх спостерігачів, навіть дадуть доступ кільком закордонним прихильникам навароссії та Путіна. Будь які претензії України будуть відбивати цитатою із закону України: «Застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному волевиявленню виборця, забороняється.».  Все, ви признали наш особливий статус на міжнародному рівні., ми самі вирішуємо наші внутрішні питання, наш виборець голосував за незалежність, і ви підтвердили їх вибір наданням особливого статусу. Адже не ЦВК буде підраховувати голоси, як це вказано в законі України, а їх територіальні комісії (чи республіканські, хто знає як вони їх назвуть). 

А може Зе не дурний, може це свідоме рішенні? 

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened