tipa_bandera

Росіяни з українськими паспортами воюють проти України. Дані перепису населення.

Нарешті знайшов час уточнити дослідження, що розпочав ось тут. Отож, я аналізую національний склад міст сходу України з кількістю населення від 20 000 осіб (територія ОРДЛО та підконтрольна територія). Отож, спершу Донецька область: 

Національний склад міст Донецької області підконтрольних та непідконтрольних Україні.
Національний склад міст Донецької області підконтрольних та непідконтрольних Україні.

Продублюю текстом: на підконтрольних територіях 35,3% росіян, а на окупованих територіях — 48,9% росіян. Слід зауважити, що Маріуполь — це по суті виняток, всі інші великі міста із такою кількістю російської діаспори захоплені Росією. Якщо б Маріуполь не відвоювали, то процент росіян в містах від 20 тис. жит. на підконтрольних територіях був би 25,7%, а на непідконтрольних територіях — 48,7%.  Тепер Луганська область:

Національний склад міст Луганської області підконтрольних та непідконтрольних Україні.
Національний склад міст Луганської області підконтрольних та непідконтрольних Україні.

У підконтрольних містах Луганської області 31,7% росіян, на непідконтрольній території «ЛиНиРи»— 48,5% росіян

Висновки: якщо вам хтось розказує байки, що ніякі росіяни не воюють в ОРДЛО проти України, то можете просто показати дані статистики — навіть без понаїхавших із Росії на сході України більш ніж достатньо росіян (русскіх із українськими паспортами), що беруть участь у військових діях проти України. Там де росіян більше 40% — всі ці міста переважно окуповані. Саме значна наявність російської діаспори (русскіх) і є статистично достовірною ознакою окупації. Саме русскіє (з українськими та російськими паспортами) і є окупантами. 

ПРИМІТКА: Середній процент росіян рахується без урахування інших національностей, лише від загальної кількості українців та росіян (ця сума приймається за 100%). Так простіше розуміти співвідношення серед двох домінуючих етнічних груп. Середній процент інших національностей — близько 4%. 

Примітка 2 для тих, хто погано знає українську. «Росіяни» з української перекладаються на російську як «русские», а не «россияне».
Джерело: Національний склад міст за переписом 2001 року

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened