?

Log in

No account? Create an account

tipa_bandera

Історія України

Україно-російські відносини, російський шовінізм та ін.


Previous Entry Share Next Entry
tipa_bandera

Україна чи УРСР? Мєчта кацапа.

Ми всі неодноразово читали, як росіяни та їх посіпаки розказують щось на кшталт "ми добре ставимось до України, але не до української влади" і тому подібні признання в "хорошому" ставленні до України. Слід розуміти, що росіяни не завжди брешуть, іноді вони просто надають словам своїх збочених, кацапських значень.

Росіяни добре ставляться до УРСР - ось що мається на увазі, коли ви чуєте подібні слиняві прізнанія. Їм потрібна псевдореспубліка, котра буде слухняно виконувати вказівки "із центра", де українська мова буде загнана в резервацію і де буде ліквідована вища освіта українською мовою, де за мотивом "буржуазного націоналізму" будуть забороняти вірші на кшталт "Любіть Україну", ба, навіть книги слуг Кремля будуть забороняти за надмірну любов до України. Ось таку Україну росіянці люблять до нестями, ось такий "браткій народ", що не буде чинити опору русифікації, їм насправді потрібен. Покірне стадо, що не заважатиме росіянцям поставити чергову галочку "вєлічія" та перемелювати український народ то в "совєтского чєловєка", то в "русскава".

А коли українці не хочуть будувати Україну згідно цих росіянських концептів - то лише питання технічне, як будуть росіянці обзивати "нєпокорних хахлов" і яким чином будуть виражати свою ординську лють.


Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

  • 1
Добре підмічена різниця, яка за "братскімі" обіймами не проглядалася...

Мало того, є ще й українці, які признають за Україною право існувати виключно в форматі УСРС, та ще й при умові, що вони будуть тепло пристроєні, як колись. Всім іншим, хто не поділяє таких їхніх забаганок, вони відмовляють в праві називатися українцями.

Edited at 2016-08-23 02:24 pm (UTC)

ага. їх добре чути, наприклад в радоефірі Ера ФМ, коли Горький Лук відповідає на питання дозвонювачів

В мене на фірмі кілька таких. Нічого старшного. Хоч їх дуже важко переконати, але вони дуже ефективно перевиховуються. І при тому саме хуйлом і його геніальною політикою. Так що час працює на нас.

так, беззаперечно. Тільки от часу дарма

Все вірно
Для кацапів правильні українці, це рузкіє, які мешкають в Україні

Любов до УРСР мабуть пояснює, чому Москва залишала новозахоплені землі Зах України, Закарпаття в складі УРСР. І Крим.
Знали б вони, що колись Україна стане незалежною!!!

Приєднувала до УСРС - і що? Не до республіки Комі ж було закарпатття приєднувати. Банальні економіка та адміністрування. А як була суть СРСР в великорусському шовінізмі, так і залишається досі в Росії.

Знала б Москва, що колись Україна відділиться, то не тільки Стародубщина, Кубань, але й Донбас і Новоросія і Закарпаття і Крим залишилися б за межами території УРСР , мали б статус автономій з прямим керуванням з Москви... і т.п. І хто б цьому завадив? Віддали ж Брест Білорусі, а Холм Польщі разом з українським населенням.
Тільки повна впевненість в тому, що Україна в них в кишені, що рано чи пізно українська мова не відрізнятиметься від російської, що місто переможе село пояснює факт розширення території УРСР.
Чому село? Та тому, що окупанти ЗАВЖДИ починають колонізацію з міст. Придивіться... вже майже всі українські міста русифіковані.

  • 1